HAKKIMIZDA

1993 - 2003 yılları arasında grup iştiraki olarak faaliyet gösteren şirketimiz, 2004 yılı itibarıyla sektörün önde gelen kurumsal oyuncularından bir tanesi olmak amacıyla, Uzay Yapı markası ile yeniden yapılanmıştır.

2004 yılı itibarıyla başlayan bu süreç ile daha modern ve daha çağdaş projelere imza atan Uzay Yapı, faaliyetlerini, müşteri ve sonuç odaklı yönetim anlayışı ile “Butik ve Marka Konut Projeleri” inşaatlarında yoğunlaştırmıştır.

Uzay Yapı olarak bizler, çalışmalarımıza bu alandaki uzmanlığımızı daha da ileri taşıma düşüncesiyle devam etmekte, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını ön planda tutan, çevre dokusuna uyumlu konforlu yaşam alanları sunmayı hedeflemekteyiz.

VİZYON

2025 yılına kadar, “Butik ve Marka Konut Projesi” inşaatlarında İstanbul’un en çok tercih edilen ve en güvenilir müteahhitlik firması olmak.

MİSYON

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini doğru bir şekilde anlayarak, onlar için sağlıklı, uzun ömürlü, çevre dostu, konforlu ve değerini yitirmeyecek yaşam alanlarını inşa etmek…